Słowo wstępu

Od wielu miesięcy noszę się z zamiarem stworzenia miejsca, w którym moglibyśmy - zespół lekarzy Karp Med - mieć stały kontakt z naszymi Pacjentami. W gabinecie od zawsze pojawiało się wiele pytań dotyczących leczenia i stomatologii w ogóle, i tam, gdzie możemy, rzecz jasna, odpowiadamy Pacjentom na bieżąco. Nie zawsze jednak podczas zabiegów jest na to czas.

Pozostaję więc od długiego czasu z poczuciem, że nasz Pacjent powinien wiedzieć nieco więcej o leczeniu, bo to ułatwiłoby mu np. decyzje dotyczące poszczególnych zabiegów czy zmniejszyłoby niepokój przed niektórymi z nich.

Zdarza się, że przychodzą do nas Pacjenci „oczytani” w zakresie zabiegów stomatologicznych w Internecie, a ich oczekiwania czy niepokój płyną właśnie przez pryzmat tej wiedzy (notabene często niekompletnej lub zwyczajnie nieprawdziwej). Albo pojawiają się Pacjenci po bardzo długim czasie, bo wcześniej nie wiedzieli, że ich problem stomatologiczny jest do rozwiązania, a to rozwiązanie nie tylko przynosi im ulgę, ale również estetyczny, ładny uśmiech!

Drodzy Pacjenci! To nie jest tak, że musicie wiedzieć wszystko, idąc do dentysty. Po to jesteśmy, by skutecznie Was leczyć, proponować najlepsze rozwiązania i dawać wskazówki. Sądzę jednak, że znajomość podstaw przyniesie korzyść i Wam, i nam lekarzom.

Mam nadzieję, że nasze artykuły będą dla Was pomocne. Postaramy się by były proste, klarowne (filtrujemy je przez pryzmat naszych rodzin i przyjaciół - czytają je przed publikacją); że ta wiedza ułatwi wielu z Was podjęcie decyzji o wizycie u dentysty, a także pozwoli pomyślnie i komfortowo przechodzić leczenie stomatologiczne.

Pozdrawiam Was serdecznie

lek.stom. Tadeusz Karp

 

Wróć
Umów się na konsultację

Leczenie stomatologiczne warto rozpocząć od wizyty konsultacyjnej, na której wraz z lekarzem omówią Państwo najlepsze możliwe rozwiązania w naszym gabinecie. W razie konieczności zlecimy wykonanie odpowiednich zdjęć i przeprowadzenie dodatkowych badań. Wiele z nich możemy zrealizować w naszym centrum stomatologicznym w Jaworznie.

+48 32 753 18 78

Telefon
Zadzwoń
do nas
Lokalizacja
Pokaż trasę
dojazdu