O nas

atuty karp med

Kim jesteśmy?

Idea naszego gabinetu mieści się w lekkim i mądrym zdaniu: „Piękny uśmiech zawsze wygląda fantastycznie!”. Wierzymy, że ładne, zadbane zęby sprzyjają nie tylko zdrowiu, ale naturalnie zdobią każdego z nas, dając nam atut w postaci pięknej, promiennej twarzy. Nowoczesna stomatologia daje nam dziś ogromne możliwości! Zadbaj, by i Tobie z uśmiechem było do twarzy.

Najwyższa jakość usług

Najwyższa jakość usług

KARP MED to nowoczesny gabinet stomatologiczny, który swoim Pacjentom zapewnia leczenie na najwyższym poziomie, opiekę doświadczonych lekarzy oraz dobrą, życzliwą atmosferę, o którą dbamy wspólnie całym Zespołem.

W swojej nowej siedzibie KARP MED funkcjonuje od 2018 roku i jest spełnieniem planów o nowoczesnej praktyce stomatologicznej, w której komfortowe leczenie Pacjenta wspiera wysoko wyspecjalizowany Zespół, nowoczesne technologie, a także ciągły rozwój pozwalający w przyszłości systematycznie poszerzać zakres naszych usług.

Umów się na konsultację

Leczenie stomatologiczne, zwłaszcza jeśli planujesz je już od dłuższego czasu, warto rozpocząć od wizyty konsultacyjnej, na której wraz z lekarzem omówisz swoje potrzeby oraz poznasz najlepsze możliwe rozwiązania w naszym gabinecie.

+48 32 753 18 78

Telefon
Zadzwoń
do nas
Lokalizacja
Pokaż trasę
dojazdu