Technologie

Nowoczesny gabinet

Technologie w gabinecie

Założeniem gabinetu Karp Med jest ciągły rozwój, polegający również na wykorzystaniu w leczeniu najnowszych technologii, które wspierają Państwa leczenie.

VarioSurg3. Nowoczesne zabiegi chirurgiczne

Specjalistyczne urządzenie wykorzystywane m.in. w zabiegach chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji czy periodontologii.

Więcej

X MIND TRIUM. Tomografia stomatologiczna

Nowoczesne narzędzie diagnostyki. Precyzyjne badanie 3D.

Więcej

Wirówka PRF. Wsparcie zabiegów chirurgii stomatologicznej

Specjalistyczna wirówka IntraSpin

Więcej

QuickSleeper. Bezbolesne znieczulenie

QuickSleeper to nowoczesne, komfortowe znieczulenie komputerowe. Przy jego aplikacji nie odczujesz nieprzyjemnego rozpychania tkanek, a jego wygląd (elektroniczny długopis) nie rodzi przykrych skojarzeń z igłą. Jego skuteczność to wynik wieloletnich badań klinicznych oraz konsultacji z wieloma dentystami na całym świecie w celu zapewnienia skutecznego rozwiązania dla znieczuleń stomatologicznych.

Więcej

Mikroskop stomatologiczny

Podczas leczenia w Karp Med wykorzystujemy specjalistyczny mikroskop Leica M320. Dwudziestokrotne powiększenie pola zabiegowego, a także odpowiednie doświetlenie zwiększa widoczność, pozwala lekarzowi wykryć wszystkie najmniejsze zmiany czy niewidoczne gołym okiem dodatkowe kanały. Praca z mikroskopem umożliwia dziś precyzyjne wykonanie wielu zabiegów stomatologicznych, wspomaga m.in. badanie pacjenta, diagnostykę wypełnień, leczenie zachowawcze, a przede wszystkim znacznie usprawnia skuteczność leczenia kanałowego.

Więcej
Umów się na konsultację

Leczenie stomatologiczne, zwłaszcza jeśli planujesz je już od dłuższego czasu, warto rozpocząć od wizyty konsultacyjnej, na której wraz z lekarzem omówisz swoje potrzeby oraz poznasz najlepsze możliwe rozwiązania w naszym gabinecie.

+48 32 753 18 78

Telefon
Zadzwoń
do nas
Lokalizacja
Pokaż trasę
dojazdu