Zespół

Jesteśmy dla Ciebie
lek. dent. Michał Wójcik

lek. dent. Michał Wójcik

DSD, implantologia, chirurgia

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgi Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej szpitala SPSKM im. A. Mieleckiego w Katowicach, gdzie specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Swoją wiedzę rozszerza dodatkowo o akredytowane specjalistyczne kilkunastomiesięczne curriculum implantoloigczne PSI.

Podczas swoich licznych pobytów i współpracy z klinkami na całym świecie (Monte Carlo, Dubaj, Sydney, Singapur, Bazylea, Monachium, Frankfurt, Kijów, Moskwa) dostrzegł rozwijający się na poziomie globalnym trend nowoczesnego i w pełni przewidywalnego - cyfrowego, podejścia do leczenia Pacjenta. Jest jego gorącym entuzjastą i propagatorem.

Dążąc do najlepszych wyników w leczeniu swoich Pacjentów, przeszedł jedyny oficjalny i elitarny program naukowy w Polsce, umożliwiający Pacjentom cyfrowe, przewidywalne, sprawne i bezbolesne leczenie w protokole DSD - Digital Smile Design.

Priorytety:

  • nowoczesne metody leczenia, na podstawie najlepszych amerykańskich praktyk,
  • najwyższy stosunek jakości do ceny,
  • cyfrowe podejście do zabiegów stomatologicznych
wróć
Umów się na konsultację

Leczenie stomatologiczne warto rozpocząć od wizyty konsultacyjnej, na której wraz z lekarzem omówią Państwo najlepsze możliwe rozwiązania w naszym gabinecie. W razie konieczności zlecimy wykonanie odpowiednich zdjęć i przeprowadzenie dodatkowych badań. Wiele z nich możemy zrealizować w naszym centrum stomatologicznym w Jaworznie.

+48 32 753 18 78

Telefon
Zadzwoń
do nas
Lokalizacja
Pokaż trasę
dojazdu