Zespół

Jesteśmy dla Ciebie
lek. stom. Marta Cieślik-Wegemund

lek. stom. Marta Cieślik-Wegemund

specjalista periodontolog, periodontologia, chirurgia

Ukończyła studia w 2002 roku na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Staż podyplomowy odbyła w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej SUM w Bytomiu. Od 2006 roku jest pracownikiem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na stanowisku asystenta w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Katedry Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Zabrzu. W 2010 roku uzyskała tytuł specjalisty periodontologa.

Publikuje prace w czasopismach polskich i zagranicznych, bierze również czynny udział w konferencjach  krajowych i międzynarodowych. Obecnie jest w trakcie przygotowań do obrony pracy doktorskiej.

Głównymi obszarami jej zainteresowań są: leczenie chirurgiczne nieprawidłowości śluzówkowo-dziąsłowych, chirurgiczne i niechirurgiczne leczenie chorób przyzębia, leczenie zapaleń okołowszczepowych oraz leczenie chorób błony śluzowej jamy ustnej, leczenie interdyscyplinarne.

Priorytety:

  • leczenie interdyscyplinarne,
  • bezpieczeństwo zabiegowe,
  • dobra komunikacja z Pacjentem.

 

wróć
Umów się na konsultację

Leczenie stomatologiczne warto rozpocząć od wizyty konsultacyjnej, na której wraz z lekarzem omówią Państwo najlepsze możliwe rozwiązania w naszym gabinecie. W razie konieczności zlecimy wykonanie odpowiednich zdjęć i przeprowadzenie dodatkowych badań. Wiele z nich możemy zrealizować w naszym centrum stomatologicznym w Jaworznie.

+48 32 753 18 78

Telefon
Zadzwoń
do nas
Lokalizacja
Pokaż trasę
dojazdu