Zespół

Jesteśmy dla Ciebie

Gabinet stomatologiczny KARP MED w Jaworznie

W naszym gabinecie stomatologicznym w Jaworznie zajmujemy się leczeniem chorób przyzębia, ekstrakcjami, a także implantologią, czyli uzupełnianiem ubytków w uzębieniu. Dopasowujemy odpowiednie protezy stomatologiczne do potrzeb danej osoby, wykonujemy badania RTG oraz wybielamy szkliwo. Świadczymy wszystkie najważniejsze usługi stomatologiczne dotyczące dzieci i dorosłych. W naszym gabinecie w Jaworznie korzystamy ze znieczulenia, które sprawia, że leczenie staje się mniej uciążliwe. Przeprowadzamy także regularne kontrole uzębienia i wykonujemy zabiegi profilaktyczne. Dzięki nim można zapobiegać wielu chorobom przyzębia, a często nawet uniknąć ekstrakcji.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą, dzięki której możemy przeprowadzać m.in. leczenie kanałowe. W naszym centrum stomatologicznym w Jaworznie realizujemy wstępne konsultacje, a także planujemy dalszą terapię. Możemy także stworzyć komputerową wizualizację efektów leczenia, stosując cyfrowe projektowanie uśmiechu.

NASZ ZESPÓŁ

Doświadczenie, wiedza oraz skuteczna współpraca to podstawa dobrego Zespołu. Łączy nas profesjonalizm, pasja do stomatologii oraz podmiotowe, życzliwe podejście do naszych Pacjentów. Przychodząc do naszego gabinetu, mogą być Państwo pewni, że pozostaną Państwo w dobrych rękach.

Umów się na konsultację

Leczenie stomatologiczne warto rozpocząć od wizyty konsultacyjnej, na której wraz z lekarzem omówią Państwo najlepsze możliwe rozwiązania w naszym gabinecie. W razie konieczności zlecimy wykonanie odpowiednich zdjęć i przeprowadzenie dodatkowych badań. Wiele z nich możemy zrealizować w naszym centrum stomatologicznym w Jaworznie.

+48 32 753 18 78

Telefon
Zadzwoń
do nas
Lokalizacja
Pokaż trasę
dojazdu