Zespół

Jesteśmy dla Ciebie
Ewelina Kołodziej

Ewelina Kołodziej

asystentka stomatologiczna

Absolwentka eCollege Szkoły Policealnej na kierunku asystentka stomatologiczna (2012-2013). Dba, by praca w gabinecie przebiegała sprawnie, a oczekujący na wizytę Pacjenci czuli się dogodnie i komfortowo.

Uczestniczka wielu szkoleń, m.in.: „Profesjonalna higienizacja w gabinecie”, „Pierwsza pomoc przedmedyczna”, „Zapobieganie zakażeniom w praktyce stomatologicznej”, „Nowoczesna profilaktyka w gabinecie stomatologicznym”, „Przygotowanie pacjenta do zabiegu z użyciem mikroskopu”, „Ergonomia w stomatologii. Praca na 4 ręce”, „Warsztaty z zakresu pracy z mikroskopem”. Uważa, że dużo prościej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego chętnie dzieli się  swoją wiedzą na temat zdrowej profilaktyki stomatologicznej, czyli przede wszystkim poprawnej higieny jamy ustnej.

Priorytety:

  • precyzyjna współpraca z lekarzem w gabinecie,
  • edukacja Pacjenta (poprawna higiena jamy ustnej),
  • skuteczna komunikacja z Pacjentem.
wróć
Umów się na konsultację

Leczenie stomatologiczne warto rozpocząć od wizyty konsultacyjnej, na której wraz z lekarzem omówią Państwo najlepsze możliwe rozwiązania w naszym gabinecie. W razie konieczności zlecimy wykonanie odpowiednich zdjęć i przeprowadzenie dodatkowych badań. Wiele z nich możemy zrealizować w naszym centrum stomatologicznym w Jaworznie.

+48 32 753 18 78

Telefon
Zadzwoń
do nas
Lokalizacja
Pokaż trasę
dojazdu